Havlayan Kirpi Logo

Aşkın Bedeli 130-134.Bölümde Neler Yaşanacak?

Havlayan KirpiYorum Yok
17 Mart Aşkın Bedeli 130.bölüm özeti misafirlerimize sunuldu. Aşkın Bedeli 131.bölüm hakkında tüm bilgiler burada. 19 Mart tarihinde yayınlanacak olan Aşkın Bedeli 132.bölümde neler yaşanacak. Bu hafta ekranlara gelecek olan Aşkın Bedeli 133.bölüm fragmanı 20 Mart tarihinde havlayankirpi.com adresinde izleyicisi ile buluşacak. 21 Mart tarihli Aşkın Bedeli 134.bölüm fragmanı sitemizde yayınlanmaktadır.

Aşkın Bedeli 129.Bölüm

Aşkın Bedeli 130.Bölümde Neler Yaşanacak Nil'le öpüşmeleri sonucunda bir karar noktasına geldiği düşünen Poyraz, Nil'den düşünmek için biraz zaman ister. Nil, sonunda Poyraz'ı ikna ettiğini düşünmektedir.

Aşkın Bedeli 131.Bölüm Özeti Veda şirkette reçeller için bir sunum yapacaktır. Fakat Veda’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Sedef karşısına çıktığı için Poyraz’ın aklı karışmıştır. Bunu anlayan Nil, Poyraz’a oldukça sıcak davranır.

Aşkın Bedeli 132.Bölüm Fragmanı Taner, Sedef’i konsomasyona çıkararak, Poyraz’dan intikam almaya kararlıdır. Sedef’e yardım edebilecek tek kişi olan Yaman bir plan yapar.

Aşkın Bedeli 133.Bölüm Mümtaz bir yandan Cem’in kaza meselesiyle bir yandan da Betül’le uğraşmaktadır. Ferhat’la buluşan Cem’in tavırları ve Özge’ye yaptıkları, Ferhat’ı oldukça kızdırır. Ferhat’ı tamamen kaybettiğini düşünen Dicle bununla nasıl başa çıkacaktır?

Aşkın Bedeli 134.Bölüm Fragmanı
"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

icon icon Anasayfa