Havlayan Kirpi Logo

Survivor Turabi Çamkıran Kimdir (Biyografi)

Havlayan KirpiYorum Yok
Survivor Gönüllüler adasında yarışacak bir diğer isim de Turabi Çamkıran oldu. Yapılan açıklamanın ardından Turabi Çamkıran kimdir sorusunu Survivor takipçileri tarafından en çok merak edilen konulardan biri oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından tanıdığımız Turabi Çamkıran bu sene Survivor Gönüllüler adasında yarışacak isimlerden biri oldu. Güçlü fiziği ile ekranlarda gözüken yarışmacı Survivor yarışmasında favorilerden biri olacak gibi gözüküyor. Kararlı duruşu ve kaslı vücudu yarışmada en büyük avantajları arasında yer alacak.

Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Mersin doğumlu olan isim lise eğitimini doğduğu şehir olan Mersin'de tamamlamıştır. Lise yıllarında dans ve dövüş sporlarına merak salan Turabi Çamkıran, liseden mezun olduktan sonra Güzel Sanatlar bölümüne kayıt oldu. Güzel Sanatlar öğrencisi iken televizyondaki ilk deneyimini "Benimle Dans Eder Misiniz" yarışması ile yaşadı. Bu yarışmada büyük bir başarı sergileyerek son 3'e kalan isim Türkiye tarafından tanındı.

Break Dans üzerinde ihtisas yapan isim gününün büyük bölümünü dans antrenmanları ile geçiriyordu. Ayrıca yarışmada gösterdiği performans ile birlikte birçok kişiye dans eğitmeni olarak hizmet veren isim çocukluk yıllarından itibaren merak saldığı dövüş sporlarına dans alanındaki başarılarının ardından merak saldı. Dans dünyasına bir süre ara veren isim diğer bir hobisi olan dövüş sporlarında kendini geliştirmeye karar verdi. Günlük antrenmanlarını sıklaştıran isim gitgide bu hobiyi meslek haline dönüştürdü ve kafes dövüşlerinde yer almaya başladı.

Turabi Çamkıran

Kafes dövüşlerine katılan Turabi Çamkıran bu işi meslek haline dönüştürerek para kazanmaya başladı. Çıktığı maçların birinde mağlup olan isim bu maçta yediği dayağın ardından bu işte bir numara olmaya karar vererek antrenmanlarını arttırmıştır. Hatta birçok dövüş sanatının yer aldığı kafes dövüşünde en iyi yere gelebilmek için Muay Thai öğrenmek amacıyla bu dövüş sanatının çıkış merkezi olan Tayland'a gitmiştir. Buradaki eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye'ye dönen Turabi Çamkıran Yetenek sizsiniz yarışması ile karşımıza çıkıyor.

Turabi Çamkıran

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının son yayınlanan sezonundaki akrobasi gösterisi ile karşımıza çıkan Turabi Çamkıran birçok kişiyi kendine hayran bıraktı. Özellikle kaslı vücudu ile Hülya Avşar'ın ilgisini çeken yarışmacı ikinci turda gösterdiği performans seyircilerin beğenisini kazanmayınca yarışmaya veda etmiştir. Özellikle geçtiğimiz sezon yine Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından çıkarak Survivor'a katılan ve 1. olan Hilmi Cem'in ardından gözler Turabi Çamkıran'a çevrildi. Herkes aynı başarıyı Survivor Turabi Çamkıran'ın gösterip gösteremeyeceğini merak ediyor. Ama kesin olan bir şey var ki Turabi yarışmada en çok dikkat çeken Gönüllü yarışmacılardan biri olacak.

Turabi Çamkıran
"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

icon icon Anasayfa