Havlayan Kirpi Logo

Smackdown Rey Mysterio Maçı izle

Havlayan KirpiYorum Yok
Rey Mysterio

Rey Mysterio izle


Smackdown'un en çok sevilen yıldızı Rey Mysterio'nun en güzel maçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Kısa süre içinde Türkiye'de özellikle 10-16 yaş arası çocukların en çok izlediği program olan WWE Raw ve Smackdown'un en sevilen kahramanı Rey Mysterio oldu. Yaptığı danslar, kendine özel 619 hareketi ve maskesiyle kısa sürede sevilen Rey Mysterio maçı yazımızın devamındadır. Rey Mysterio'nun yaptığı maçlardan kazandığı 5 WCW ve 3 tane de WWE Cruiseweight kemeri bulunmaktadır.

Gerçek adıyla Oscar Gutierrez (d. 11 Aralık, 1974) WWE'nin RAW branşında güreşen Meksika kökenli Amerikan profesyonel güreşçi.

Rey Mysterio, 1995'te ECW'ya gelerek Profesyonel güreş kariyerine başladı ve ilk maçında Psicosis'i yendi. Rey'in bu maçı güreşte büyük etki yarattı ve WCW'nin When Worlds Collide PPV'sine katıldı.WWE'de iki tane ağırsıklet şampiyonluğu, 15 tane Cruiseweight kemeri ve altı tanede Tag Team kemeri bulunmaktadır. 2 tane Intercontinental şampiyonluğu da vardır. Ayrıca 2006 yılında Royal Rumble'i kazanmıştır.

"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

icon icon Anasayfa