Havlayan Kirpi Logo

Dukan Diyeti Testi Yap - Dukan Testi Nasıl Yapılır?

Havlayan Kirpi5 Yorum
dukan diyeti testi

Dukan Diyeti Testi - Hangi Evre Kaç Gün Yapılmalıdır?


Dukan Diyeti resmi web sitesinde, dukan diyeti ile ilgili bazı hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerden biride, belkide en güzeli size özel dukan diyeti sürenizi belirleminizi sağlayan dukan diyeti testi hizmetidir. Dukan Diyeti testi ile kendinize en uygun diyet programını hazırlayabilirsiniz. Dukan Diyeti resmi web sitesi İngilizce olduğu için sizlere yardımcı olmak adına bu yazıyı hazırladık. Yazının devamında dukan diyeti testi nasıl yapılır onu öğrenebilirsiniz.

Dukan Diyeti testi için yapılacaklar aslında çok basit. Sonucunda istediğiniz kiloya ulaşmanız için hangi evreyi kaç gün yapmanız ve diyetin aşağı yukarı kaç gün sürmesi gerektiğini içeren bir tabloya sahip oluyorsunuz.(Test sonucu birebir gitmeyebilir ama genelde verilen zamanda ideal kiloya ulaşılmış oluyor.Verilen atak gününe uyun lütfen. Fazla atak yapmak daha hızlı kilo vermenizi sağlamayacağı gibi sağlık açısından da uygun değil)

Öncelikle dukan diyeti testi yapmak için dukandiet.com sitesine giriyoruz.

Sonra sırasıyla,

dukan diyeti testi

Bu sayfa açılıyor ve başlıyoruz doldurmaya,
dukan diyeti testi

dukan diyeti testi

dukan diyeti testi

Ve sonuç,
dukan diyeti testi

Bu arada şunları da ekleyeyim. Siteye üye olmanıza gerek yok. Anlattığım şekilde yazdığınızda otomatik olarak üye olunuyor zaten.

Eğer en son calculate'e bastığınız halde sonuç vermiyorsa, bir yerde yanlışlık yapmışsınızdır. Sayfanın hemen başında yanlışınızın ne olduğunu söyleyen bir uyarı çıkar.En çok yapılan hatalar kg ve boy formatlarını düzeltmeden veya doğum tarihini yanlış girmek.

Teşekkürler: http://dukandiyetim.blogspot.com/
"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

5 yorum yapılmış.

Anonymous dedi ki...

ben testi yapamadım normal kilomu giriyorum birde dihyet ve egzersizsiz kilo bölümü ikisinde uyarı çıkıyor ikisinide değiştiriyorum yapamadım bir türlü.çıkan uyarıyı türkçeye çeviridm şu çıktı Mevcut ağırlığı en yüksek ağırlığı daha düşük olmalıdır.bişey anlamadım düşürüyorum çıkarıyorum olmuyor yardım lütfen

Anonymous dedi ki...

muhteşem bir diyet 1 haftada 4kilo verdim mutluyum

Anonymous dedi ki...

yaa boyumu ne sekılde gırmem gerekıo 1.75 ama gıremıyorum :S

Anonymous dedi ki...

cm olarak gir

Anonymous dedi ki...

1.75 ise mesela 175 diye giriyosun.

icon icon Anasayfa