Havlayan Kirpi Logo

O Ses Türkiye Final izle 19 Şubat 2012

Havlayan Kirpi1 Yorum

O Ses Türkiye Final izle
O Ses Türkiye Final
19 Şubat 2012 O Ses Final Full izle


Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışma programı final bölümüyle 19 Şubat 2012'de saat 20.00'da ekranlara gelecek. Türkiye'nin en güçlü sesini arayan O Ses Türkiye final programıyla bu sorunun cevabını verecek. Birbirinden güçlü yetenekler birbirleriyle yarışacak. Hadise, Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Murat Boz'un finalistleri Bihter Erkmen, Melis Kar, Fatma İşcan ve İbrahim Şevki arasından kim Türkiye'nin sesi olacak? Bu sorunun cevabı bu akşam O Ses Türkiye Final programıyla Show TV ekranlarında..

O Ses Türkiye finaline geldik ve büyük heyecan sona eriyor. O Ses Türkiye'nin yetenekleri performanslarını var güçleriyle göstermeye devam ediyor. 19 Subat 2012 O Ses Türkiye final performanslarını programdan sonra Havlayan Kirpi'de bulabilirsiniz.

Finalde Yarışacak İsimler;

Hadise'nin Finalisti: Bihter Erkmen
Murat Boz'un Finalisti: Oğuz Berkay Fidan
Hülya Avşar'ın Finalisti: Fatma İşcan
Mustafa Sandal'ın Finalisti: İbrahim Şevki


O Ses Türkiye


Orjinal ismi "The Voice" olan programı Acun Ilıcalı Türkiye'ye getirdi. O Ses Türkiye'nin ilk yayınlandığı ülke Hollanda oldu ve reyting rekorları kırdı. Burada parlayan program Acun Ilıcalı tarafından satın alındı. Yarışmacıları jüri seçiyor ve bir takım oluşturuyor. Kimin yarışmacısı birinci olursa o kazanmış oluyor. Jüri sahneye ters oturuyor, ters oturup yeteneğin sesini duyduğu zaman ancak sesini beğenirse düğmeye basıp koltuğu döndürüp yetenekle göz göze gelebiliyor. Ve bu şekilde ancak takımını alabiliyor. Eylül ayında başlayan program bir çok sesi konuk etti ve sadece en iyi dört kişi finale kaldı.

Yayınlandığı ilk ülke olan Hollanda’da izlenme rekorları kıran ‘Voice of’, Amerika’da da yayına başladığı ilk günden itibaren büyük başarı elde etti. O Ses Türkiye adıyla Show TV'de yayınlanan program aynı etkiyi Türkiye'de de gösterdi.

"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

1 yorum yapılmış.

Anonymous dedi ki...

Murat Boz ve Hadise birbirine cok yakisiyorlar yaa!!(L)

icon icon Anasayfa