Bugün Ne Giysem Gala Gecesi izle

Havlayan Kirpi  -  Cumartesi, Aralık 31, 2011  -  Yorum Yok

Bugün Ne Giysem Gala Gecesi izle
Bugün Ne Giysem Gala Gecesi Full izle, Bugün Ne Giysem Gala izle, 30 Aralık Bugün Ne Giysem izle, Bugün Ne Giysem Gala Defile izle, 31 Aralık Bugün Ne Giysem Gala Gecesi izle.

Show Tv'nin sevilen yarışması Bugün Ne Giysem Gala Gecesiyle 30 Aralık gecesi izleyiciyle buluşuyor. 100 bin liralık ödülün sahibinin belli olacağı gecede, 30 Aralık Cuma gecesi "Bugün Ne Giysem"in muhteşem sezon galasında Türkiye'nin en şık kadını belli oluyor..

Caner ERDEM yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, "En Şık" seçilmek için yarıştığı 100 bin TL büyük ödüllü "Bugün Ne Giysem" yeni yayın döneminde Show TV ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor.

Caner ERDEM yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, "En Şık" seçilmek için yarıştığı 100 bin TL büyük ödüllü "Bugün Ne Giysem" 30 Aralık Cuma gecesi, canlı yayınlanacak muhteşem Gala Gecesi ile Show TV ekranlarında olacak.

Bugün Ne Giysem Gala Gecesi izle

kategorisinde yer alan bu makalemiz, Cumartesi, Aralık 31, 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Bu makale ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

0 yorum