Havlayan Kirpi Logo

Başbakan Tayyip Erdoğan Sivas Mitingi İzle 9 Haziran 2011

Havlayan KirpiYorum Yok
Recep Tayyip Erdoğanın 09.06.2011 Sivas Konuşması Canlı İzle Video
basbakan miting
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün ilimize geliyor. Özel bir uçakla ilimize gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hükümet Meydanında düzenlenecek olan mitingle Sivas Halkına hitap edecek. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretinde müjdeli haber vermesi bekleniyor..

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün ilimizde.
Özel bir uçakla ilimize gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisi tarafından Hükümet Meydanında düzenlenecek olan mitinge katılacak ve miting sonrasında ilimizden ayrılacak.

1. BÖLÜM


2. BÖLÜM


SİVASLI MÜJDE BEKLİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yönelik yapacağı ziyarette Sivaslı seçim öncesi müjde bekliyor.İstikrarın sürmesi ve Sivas’ın büyümesi için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği müjdeli haberin önemli olacağını belirten il sakinleri “ Seçim öncesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Sivas’ın gelişmesine,kalkınmasına katkı sağlayacak,Sivas’ın makus kaderini değiştirecek müjde vereceğine inanıyoruz.”dedi
Öte yandan, AK Parti İl Başkanı Av. Burhanettin Kuru, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge Sivas halkını davet etti.

YOLLAR KAPATILACAK

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan΄ın Sivas΄a gelişi ve düzenlenecek miting nedeniyle perşembe günü bazı cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.
Sivas Emniyet Müdürlüğü΄nden yapılan yazılı açıklamada, perşembe günü Cumhuriyet Meydanı΄nda AK Parti΄nin düzenleyeceği miting ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan΄ın kente gelişi nedeniyle meydan ve çevresindeki cadde ve sokakların araç trafiğine kapatılacağı duyuruldu.
Meydan ve çevresinde cadde ve sokakların kapatılması nedeniyle diğer yollarda da belirgin bir trafik yoğunluğu yaşanması beklendiğinden vatandaşların mağduriyet yaşamaması için mümkün olduğunca toplu taşım araçlarını tercih etmeleri istendi.
Aracı ile trafiğe çıkacak vatandaşların durumu göz önünde bulundurarak alternatif güzergahları kullanmaları, açık olan caddelerde trafiğin akışının sağlanabilmesi için özellikle duraklama ve park etme kuralları ile görevlilerin ikaz ve işaretlerine riayet etmeleri gerektiğini ifade edildi.

akp Sivas mitingi ne zaman,Sivas da başbakan canlı izle,recep tayyip erdoğan Sivas canlı,akparti Sivas mitingi canlı,tayyiperdoğanSivasmitingini canlı izle,başbakan Sivas canlı izle,AKP Sivas MİTİNGİ CANLI İZLE,tayyip erdoğan Sivas mitingi izle,2011 seçim miting için erdoğan Sivasya ne zaman gelecek,tayyip erdoğan Sivas miting canlı,Sivas TAYYİP ERDOĞAN CANLI,recep tayip erdoğan Sivas,recep tayyip erdoğanın Sivas mitingi,recep tayyip erdoğan Sivas canlı izle,recep tayyip erdoğan Sivas mitingi canlı izle
"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

icon icon Anasayfa