4 Haziran 2011 Başbakan Tayyip Erdoğan İzmir Mitingi İzle

Havlayan Kirpi  -  Pazar, Haziran 05, 2011  -  Yorum Yok

Recep Tayyip Erdoğanın 04.06.2011 İzmir Konuşması Canlı İzle Video

basbakan miting
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 4 Haziran Cumartesi günü İzmir’e geliyor.

İzmirliler, Başbakan Erdoğan'ı Panayır Havasında Karşıladı..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İzmir Gündoğdu Meydanı'ndaki mitingi panayır havasında geçiyor. Saat 16.00 itibariyle meydanı dolduran onbinlerce İzmirli, Türkiye'nin en büyük yeşil alanlarından birisi olan Kordon'da çimlerin üzerinde adeta piknik yaptı. Miting girişlerinde tezgah açan seyyar satıcılar, gözleme, kumru, köfte ekmek arası, simit, erik, çekirdek, midye, su, mesir macunu, balon, bayrak, şapka sattı. Tezgahtarlar, alınan gıda ürünleriyle piknik yapan vatandaşlar, renkli görüntülerin oluşmasını sağladı. Çocuklarıyla birlikte mitingi izlemeye geldiğini anlatan Rıfat Sarı, "Başbakanımızı görmeye Gaziemir 'den geldik. Gelişini beklerken gözleme ve ayranla karnımızı piknik havasında doyurduk. Ayrıca erik alarakta afiyetle yedik. Ayrıca denizinde bu sayede keyfini çıkardık. İyiki Başbakanımız geldi, bizde ailece piknik yapmış olduk."dedi.

1. BÖLÜM


2. BÖLÜM


3. BÖLÜM


4. BÖLÜM


5. BÖLÜM


ERDOĞAN'I, ROMAN ÖĞRENCİLER DANS EDEREK KARŞILADI

Başbakan Erdoğan'ın, Miting alanına gelişinden kısa bir süre önce Menemen Kazımpaşa Mahallesinde oturan Roman öğrencilerin dansları, meydana gelen vatandaşları coşturdu. Erdoğan'ın, Roman Açılımı'yla var olduklarını bir defa daha anladıklarını söyleyen Mahalle Muhtarı Mesut Akbaş, "Bu minnet duygularımızı göstermek için buraya geldik. Ayrıca Romanlardan birde İzmir'de Cemal Bekle'yi milettvekili adayı göstererek bizlere verdiği değeri bir defa daha gösterdi. Kendisine sonsuz teşekkürler."dedi. Daha sonra Roman öğrenciler, klarnet ve davul eşliğinde yöresel oyunlar oynarken partililerde eşlik etti, bazıları ise bahsiş verdiği gözlendi.

Daha sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, miting alanına gelişinde ise havafişek gösterileriyle karşılandı.

(Cihan Haber Ajansı)

akp İzmir mitingi ne zaman,İzmir da başbakan canlı izle,recep tayyip erdoğan İzmir canlı,akparti İzmir mitingi canlı,tayyiperdoğanİzmirmitingini canlı izle,başbakan İzmir canlı izle,AKP İzmir MİTİNGİ CANLI İZLE,tayyip erdoğan İzmir mitingi izle,2011 seçim miting için erdoğan İzmirya ne zaman gelecek,tayyip erdoğan İzmir miting canlı,İzmir TAYYİP ERDOĞAN CANLI,recep tayip erdoğan İzmir,recep tayyip erdoğanın İzmir mitingi,recep tayyip erdoğan İzmir canlı izle,recep tayyip erdoğan İzmir mitingi canlı izle

4 Haziran 2011 Başbakan Tayyip Erdoğan İzmir Mitingi İzle

kategorisinde yer alan bu makalemiz, Pazar, Haziran 05, 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Bu makale ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

0 yorum