Havlayan Kirpi Logo

22 Mayıs 2011 Başbakan Tayyip Erdoğan Kocaeli Mitingi İzle

Havlayan KirpiYorum Yok
Recep Tayyip Erdoğanın 22.05.2011 Kocaeli Konuşması Canlı İzle Video
basbakan miting
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.00'te Gebze'de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin 141 projesinin toplu açılışını gerçekleştirecek.

Erdoğan, bugün saat 13.00'te çifte etkinliğin yapılacağı Gebze Şehir Stadı'na giriş yapacak. Erdoğan gelmeden önce saat 12.00'de AK Parti 10. Gençlik Şöleni başlayacak. Şölende Uğur Işılak ve İstanbul Mir Sanat Topluluğu sahneye çıkacak. Şölenin hemen ardından kürsüye çıkacak olan Erdoğan, Kocaeli halkına hitap edecek.

Başbakan saat 14.00'te ise Gebze Belediyesi'nin önünde Büyükşehir Belediyesi'nin 141 açılışını gerçekleştirecek.

AK Parti Koaceli İl Başkanı Mahmut Civelek, mitinge yaklaşık 70 bin kişinin katılımını beklediklerini, her ilçeye otobüs sağlayacaklarını söyledi.

Miting 24'den Canlı Olarak yayınlanacaktır!


akp Kocaeli mitingi ne zaman,Kocaeli da başbakan canlı izle,recep tayyip erdoğan Kocaeli canlı,akparti Kocaeli mitingi canlı,tayyiperdoğanKocaelimitingini canlı izle,başbakan Kocaeli canlı izle,AKP Kocaeli MİTİNGİ CANLI İZLE,tayyip erdoğan Kocaeli mitingi izle,2011 seçim miting için erdoğan Kocaeliya ne zaman gelecek,tayyip erdoğan Kocaeli miting canlı,Kocaeli TAYYİP ERDOĞAN CANLI,recep tayip erdoğan Kocaeli,recep tayyip erdoğanın Kocaeli mitingi,recep tayyip erdoğan Kocaeli canlı izle,recep tayyip erdoğan Kocaeli mitingi canlı izle
"Yorumlama Biçimi" sekmesinde Adı/Url ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

icon icon Anasayfa