Fizy ile müzik listenizi oluşturun

Havlayan Kirpi  -  Perşembe, Aralık 16, 2010  -  4 Yorum

fizy müzik listesi
Bilgisayarıma pek müzik indiren biri değilim. Müzik dinlemek için genellikle fizy, youtube ve last.fm gibi sitelerden yararlanıyorum. Bu servislerden fizy'nin sahip olduğu bir özellikten bahsedeceğim. Fizy'de oluşturduğunuz müzik listeniz, kullanıcıadınız.fizy.com şeklinde bir adrese dönüşerek listenizi arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sunmaktadır. Örneğin; havlayankirpi.fizy.com adresinden benim müzik listelerime ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu listeleri tam liste halinde kendi kullanıcı listenize aktarabiliyorsunuz. Şimdi nasıl yapıldığını açıklayalım..

Listemizi kaydetme işlemi cocacola amcaamcanın sponsorluğunda gerçekleşiyor.

1. Adım: fizy.com adresine giriyoruz ve yukarda sağda bulunan kayıt ol butonuna basıyoruz.

2. Adım: Kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra listemizi oluşturmaya geçiyoruz. Aşağıdaki resimde herşeyi anlattım ama kısaca listemize müzik eklemek için bulduğumuz müziklerin yanına bulunan+butonuna basıyoruz. Bu şekilde seçili olan müzik listemize kaydetmiş oluruz.
fizy nedir
(Resmi büyütmek için üzerine tıklayın..)


3. Adım: Listenizi hazırladıktan sonra, kullanıcıadınız.fizy.com adresine girin. Listelerinizin orada listelendiğini göreceksiniz. Ayrıca başka birinin listesini kaydetmek için kişinin listesinin en altına bulunan bu listeyi listelerime kaydet butonuna basıyoruz. Liste adını girin kaydediyoruz.

Fizy ile müzik listenizi oluşturun

kategorisinde yer alan bu makalemiz, Perşembe, Aralık 16, 2010 tarihinde yayınlanmıştır. Bu makale ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

4 yorum:

 1. önceden bir playliste belirli bi sayıdan fazla şarkı eklenemiyordu.Şimdi olanağı var mı bunun ?

  YanıtlaSil
 2. Evet. Şuanda istediğin kadar şarkı ekleyebiliyorsun.

  YanıtlaSil
 3. Ah ah çok özledim fizy'yi halen açılmadı da, şarkı listeme de üzülüyorum off. Bu arada fizy yokluğunda fizye benzeyen www.turkves.com u arkadaşlara öneririm. Umarım buda kapanmaz..

  YanıtlaSil
 4. Fizy girmek için aşağıdaki dnsleri hosts dosyana ekleyebilirsin.

  212.252.62.8 www.fizy.com
  212.252.62.8 fizy.com
  212.252.62.11 fz.fizy.com

  YanıtlaSil